pastelka53 pastelka53 komentáře u knih

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

kniha není mým šálkem čaje, moc mě nezaujala

12.08.2013 1 z 5

Otroci sexu Otroci sexu Jan Janula

Miluju příběhy o sexuálních zvrácenostech, občas si myslím, že i já jsem sama zvrácená! Knihu jsem zhltla za jeden den, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

11.08.2013 5 z 5

Díra v duši Díra v duši Tiffanie DeBartolo

Krásná kniha, která předčila má očekávání, není to ten klasický dojemný slaďák co by všichni čekali. Nejsem typ na romány, ale tahle kniha mě naprosto uchvátila. Jacob a Beatrice jsou skvěle propracovanými postavami. Když jsem knihu dočítala, měla jsem oči plné slz, zařekla jsem se že už ji nikdy nebudu číst, protože u knih prostě nepláču, za ani ne půl roku jsem si prostě musela osvěžit paměť a znovu ji přečíst.

11.08.2013 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Jedna z mála knih u které mi ukápla i slza, strhující kniha která čtenáře dokáže doslova pohltit. Luce mi sice moc nesedí, pořád jen fňuká, ale její styl oblékání mi to vše vynahrazuje. :)

11.08.2013 4 z 5

Touha Touha Margit Sandemo

Je až škoda že toto je poslední díl vydaný v naší zemi, mrzí mě že se nedozvím jak to jde s lidmi dál, jak stárnou, zamilovávají se a umírají. Všechny tyto knihy jsou velmi strhující a přečetla jsem je doslova jedním dechem. Psala jsem i do nakladatelství Fragment, zda nevydají i zbylé dva díly na které mají odkoupená práva, ale odpověď byla záporná ... prý o tato vydání nejeví nikdo žádný zájem .. BLBOST! Všichni co jsme tu a píšeme sem ty kladná hodnocení bychom si určitě bez váhání koupili další díl. Je ironií že k těmto knihám jsem se dostala jen čirou náhodou, zprvu mě první díl Morová rána vůbec nebavil, ale když se objevil Tengel s těma jeho žlutýma vlčíma očima, a neodolatelnou aurou, úplně jsem se do toho muže zamilovala!

05.08.2013 5 z 5