ondrej6948 ondrej6948 komentáře u knih

Asylum Asylum Madeleine Roux

Tak. Knížka byla pro mě takovou jednohubkou, kterou jsem zvládl za dva dlouhé večery. Nicméně bavila mě, od té půlky jsem se i trošku bál, zápletka byla parádní. Rozhodně knížka měla hororovou atmosféru, i když ty fotky jí moc nepřidaly. Hold jsem hrál Outlast i The Evil Within, kde experimenty v blázinci jsou na denní pořádku a kdyby se obzvláště Evil Within se svým Ruvikem dal do knižní podoby, smetl by Asylum jako nic. To co mě na knížce zklamalo byl závěr, který se mi zdál nedotažený, dětinský a úplně ztratil tu atmosféru, kterou si knížka od poloviny budovala. Tak trošku jsem nepobral, co se vlastně s Felixem stalo a to není jediná věc, co mi tam prostě přijde nedotažená. Hold hororů na téma Cvokhause už tu bylo moc a moc, takže nic nového. Každopádně, jak už jsem psal, u knihy jsem se bavil a když se to v té polovině začalo rozjíždět, nemohl jsem přestat číst. Knížku bych určitě doporučil, není to žádné velké ani složité čtení, a dal bych jí 75% ze sta.

P.S.: Konec jasně napovídá, že by někdy v budoucnu mohlo být Asylum dvě :D. Tak doufám, že se autorka víc rozšoupne :P.

31.12.2014 4 z 5