Onceuponthetime Onceuponthetime komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Když jsem tuhle knihu četla nemohla jsem se od ní odtrhnout. Teď už jsem starší a není to momentálně zrovna můj šálek kávy, ale před lety to byl svatý grál mé knihovny. Autorka píše poutavě a do hlavní hrdinky se dá bez problémů vtělit. Pokud máte rádi fantasy okořeněné špetkou romantiky je tahle kniha pro vás jako stvořená.

23.12.2017 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Zase jsem se moc bavila. Na nabíječe to sice nemá, ale na toho nemá nic. Celou knihu se mi zbíhaly sliny a neustále jsem musela odbíhat do kuchyně pro malou svačinku. Doporučuji pokud se chcete pobavit a nasytit.

22.05.2018 4 z 5

Sultánova otrokyně Sultánova otrokyně Connie Mason

Prostě romantika se vším všudy. Ráda jsem se alespoň v knížce dostala do jiného prostředí a užila si nespoutané dobrodružství se Zarou. Kniha se čte rychle snadno a je to příjemná oddychovka na večery, kdy nemáte co dělat. I když jich tedy moc neni, alespoň v mém případě. Ale na tuhle knihu jsem si jeden vyšetřila.

30.04.2018 4 z 5

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Promiňte..... co?
Já se opravdu snažím nemít zábrany, erotické knihy mi vůbec nevadí, ale tohle? Vážně?
Nechápu jak Grace může být ÚSPĚŠNÁ divadelní režisérka, když to očividně nemá v kebuli úplně v pořádku...
Co říct víc, udivuje mě že to někdo vůbec vydal a jestli nějakou knihu od téhle autorky ještě uvidím vyhnu se jí dalekým obloukem (při tom se budu křižovat a odhánět satana).
Ten sex tam je opravdu zvrhlý. Co je tak špatného když se spolu dva lidé normálně milují, bez všech těch vymyšleností kolem?

17.04.2018 1 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

V knize se krásně prolíná minulost s přítomností. Ani jednou jsem neměla chuť knihu odložit i když některé scény byly opravdu nechutné. Je vidět že autorka umí psát. Umí čtenáře vtáhnout, ne přímo vcucnout, do děje. Rozhodně je to jedna z těch knih u kterých se člověk nenudí a rád se k nim zase jednou vrátí.

07.04.2018 4 z 5