obika obika komentáře u knih

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

WOW! Thilliez mě opět nezklamal. Jeho thrillery jsou vždycky jízda už od první stránky a tempo dokáže držet až do konce - a takové knihy jako čtenář thrillerů miluju. Na této knize je nejzvláštnější asi to, že kdybych ji četla před pár lety, kdy ji napsal v originále, vnímala bych spoustu věcí určitě jinak než dnes. S dnešními zkušenostmi, a všudypřítomnou pandemií, u mě kniha dostala úplně jiný rozměr - v pozitivním slova smyslu. Tohle si musíte přečíst, moc doporučuju.... stejně jako všechny jeho předchozí knihy.

18.03.2021 5 z 5

Syndrom E Syndrom E Franck Thilliez

Do detailu propracovaný, tématem velmi originální a od první stránky napínavý thriller, u kterého jsem se ani vteřinu nenudila, takže... se jdu vrhnout hned na další knihu autora. U mě rozhodně Thilliez v TOP 3 mezi autory thrillerů.

30.03.2021 5 z 5

Švéd Švéd Robert Karjel

Už dlouho u nás nevyšel tak originální a napínavý příběh. Karjel se v knize naváží do amerického systému fungování tajných služeb i do drastických metod výslechů, v jeho příběhu nic není tak, jak se zprvu zdá, a každý hraje svou vlastní hru. Čtivý, napínavý, perfektně propracovaný, jedinečný příběh, který vás dostane.

20.12.2014 4 z 5