Nikkinike87 Nikkinike87 komentáře u knih

Mister Mister E. L. James (p)

Řadím se mezi ty, kterým se líbilo 50 odstínů, tato kniha se s předešlou triologií srovnávat nemůže, ale objevují se v knize podobné znaky, jako u všech autorů, kteří už něco před tím již napsali - ona panna, on mileje sex, kniha má napínavý příběh až do konce a přesto s romantickým nádechem. Mě osobně se příběh velmi líbil, a to i přes to, že je to smyšlená pohádka, která se v reálném životě nestane, ale proto přece čteme, probouzíme fantazii, vytváříme si iluzi, která nás oddaluje a utěšuje od reálného života a problémy, které se v něm objevují. A opravdu se tato kniha nedá spojovat s 50 odstínama, 50 odstínů byl jedinečný příběh, který byl první a byl to originál, je to jakobyste měli srovnávat Harryho Pottera s ostatními knihami, které autorka Rowlingová napsala... i Harry Potter byl prostě jedinečný originál. Za mě má Mister romantický příběh stejně jako některé filmy, mě osobně mi to připomnělo částí děj z filmu Láska nebeská... Je to však můj názor a nemusí se s ním nikdo jiný ztotožňovat. Doporučuji přečíst knihu nenapravitelným romantikům, kteří si chtějí odpočinout od reality a trochu se zasnít.

27.01.2020 5 z 5