MíšaK. MíšaK. komentáře u knih

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Knížka se mi líbila hlavně proto, že chci jet na tábor, ale byla dost předvídatelná. Docela se mi líbila.

10.03.2015 3 z 5

Past na kočku Past na kočku Lenka Lanczová

Podle vyprávění jsem od toho čekala více. Trochu mi přišel neuzavřený konec. Chápu ve vztahu ano, ale co s mámou, tátou . . . ?

10.03.2015 3 z 5

Síla lásky Síla lásky Zuzana Francková

Dost mě děj překvapil. Čekala jsem jinak jiný konec, ale název dobře vyskytuje děj. Doporučuji!

Andílci a machři Andílci a machři Sandra Lanczová

Jsem naprosto spokojena. Ne, že by to byla supr čupr knížka, ale oproti Balírně je to snad zázrak. Možná ta Sandra nebude zas tak hrozná. Docela se stydím, že jsem Sandru po Balírně zavrhla.

10.03.2015

Jako popelka Jako popelka Zuzana Francková

Byla to nádherná knížka s až neuvěřitelně šťastným koncem. Že by pohádkové konce pořád existovaly? Jediné, co bych mohla této knížce vytknout je to, že nebyla psaná na kapitoly a dokonce ani na odstavce.

Vždycky zbývá naděje Vždycky zbývá naděje Zuzana Francková

Knížku jsem měla přečtenou za jeden den. Byla hezká a zajímalo mě, co se stane na konci, když velká část knížky byla psaná ve vzpomínkách. Nechtěla bych mít Míšin život, naplánovaný otcem.

Pekelná třída Pekelná třída Vojtěch Steklač

Tuto knížku jsem četla když jsem byla asi ve čtvrté třídě. Potom jsem ji odložila a teď (v šesté třídě) jsem se k ní chtě nechtě musela vrátit. Jako povinnou četbu v tomto ročníku jsme měli číst jakoukoliv knížku od autora z čítanky. Vyzkoušela jsem hodně knížek, ale žádná mě nebavila. až jsem přišla, že v čítance je i Vojtěch Steklač. Okamžitě jsem si na Pekelnou třídu vzpomněla a věděla jsem, že ji dočtu! Taky jo, postupně jsem vzpomínala co tam vše bylo a nakonec knížka byla dost dobře zajímavá.

08.03.2015 4 z 5