Síla lásky

Vybrat ze dvou nápadníků toho pravého je náramně těžká věc. Mnohem težší volba však čeká patnáctiletou dívku, která musí volit mezi dvěma matkami. Jolana si ale vybere bez váhání svou biologickou maminku a nějakou dobu se zdá, že se rozhodla správně. Vždyť adoptivní máma byla neustále úzkostlivá, starostlivá, šetrná, vlastně své dospívající dceři vůbec nerozumněla, zatímco Markéta je velkorysá, tolerantní a navíc poměrně zámožná, takže si u ní Jolana žije jako v pohádce. Mejdany, modní hadříky, vlastní byt v krásné vile, to všechno je sice báječná změna, ovšem pravá síla lásky se projeví až ve chvíli, kdy se dívka ne zcela vlastní vinou dostane do velkého průšvihu. Co se vlastně stalo a jak všechno dopadne, o tom vypráví nový román vaší oblíbené autorky. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30672/sila-lasky-30672.jpg 4.111
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Ann98
28.12.2017

Pěkná knížka. Příběh adoptované dívky Jolany, která se zmítá mezi dvěma matkami. Četla už jsem spoustu knih na toto téma. Rozdíl byl v tom, že vždy hlavní hrdinky vyhledaly svoji adoptivní matku, zde tomu bylo naopak. Co je vlastně lepší? Adoptivní máma, která je neustále úzkostlivá, starostlivá a šetrná nebo pravá matka, která je velkorysá, tolerantní a navíc poměrně zámožná? Odpověď prozradí až konec knížky (musím přiznat, že jsem čekala trochu jiný konec). Knížka je skvělá. Myslím, že kdo po ni sáhne, nebude litovat.

MíšaK.
10.03.2015

Dost mě děj překvapil. Čekala jsem jinak jiný konec, ale název dobře vyskytuje děj. Doporučuji!

Lenna75
27.07.2013

Síla lásky - od tohohle názvu si lze slibovat cokoli, ale naštěstí jsem byla mile překvapena příběhem o skutečné mateřské lásce - Jolana měla volbu mezi biologickou matkou a matkou, která ji adoptovala! DOPORUČUJI!

sabanka
29.09.2012

Jolana se prostě neumí správně rozhodnout i když kdo by nepřijal lákavou a nabídku.