mgr-martin9673 mgr-martin9673 komentáře u knih

V tieni mafie V tieni mafie Jozef Karika

Prvá kniha od Kariku ktorú som čítal, a v tom čase ma absolútne prekvapila kvalitou deja, postáv, gradáciou deja atd. Karia patrí medzi top spisovateľov na Slovensku. Osobne mám rád viac tieto mafiánske knižky od neho ktoré v časti vychádzajú zo skutočných udalostí ako jeho hororové knihy.

30.10.2021 5 z 5

Jozef Roháč - Príbeh zabijaka mafie Jozef Roháč - Príbeh zabijaka mafie Gustáv Murín

kniha kde sa tak trochu recyklujú všetky ostatné knihy od tohto autora, ktorému v poslednom čase nejako preplo a stal sa z neho člen antisystému hoaxerov a dezolé.....

30.10.2021

Kniha kacírov Kniha kacírov Walter Nigg

Velmi rozvláčna kniha, je úplne jasné že autor je z kresťanského prostredia. Niektoré aspekty o kacíroch sú veľmi zaujímavé, je ich však málo, autor sa veľmi zabára do filozofického analyzovania viery tzv. kacírov, čakal som skôr viac o ich živote, osude a diele, autor sa však až priveľmi zameriava a snaží sa vysvetľovať aký to boli skvelý no nepochopený kresťania. Niečo možno pre kresťanov, pre mňa ako ateistu odchovanom na Božom blude od Richarda Dawkinsa ktorý má však pochopenie pre veriacich veľmi ťažko čitateľné miestami až fanatická obhajoba kresťanstva.

22.10.2021 2 z 5