messner messner komentáře u knih

Utajované dejiny USA: skurvená Amerika Utajované dejiny USA: skurvená Amerika Karlheinz Deschner

Toto je skvost od novodobého Voltaira! Po prečítaní tejto knihy, budete mať nutkanie pustiť na USA minimálne päť atómových púm...

07.03.2018 5 z 5

Utajené dějiny Evropy Utajené dějiny Evropy Jerzy Besala

Dobrá kniha! Väčšinou podávané z pohľadu Poľských dejín, ktoré sú mi trocha neznáme...

29.10.2017 3 z 5

Prekrásny nový svet Prekrásny nový svet Aldous Huxley

Výborné! Číslo jedna u mňa však ostáva neprekonateľné 1984!

04.06.2017 5 z 5

Vzpomínky na budoucnost Vzpomínky na budoucnost Erich von Däniken

Dávam štyri! Malé sklamanie!

04.06.2017 4 z 5

Smrtiace lieky a organizovaný zločin Smrtiace lieky a organizovaný zločin Peter C. Gotzsche

Veľmi zaujímavá kniha o megapodvodoch farmaceutických firiem! Scenár je v podstate ten istý! Firma vyvinie "akože" účinný liek na tú ktorú chorobu, liek testami samozrejme prejde, lebo ich robia ľudia priamo z farm. firmy, prípadne podplatení odborníci! Na nežiadúce účinky zomrie, alebo má trvalé následky aj niekoľko tisíc ľudí! Po niekoľkých rokoch liek stiahnu ako nebezpečný, firma sa samozrejme súdi s pozostalými a poškodenými, platí pokuty, ale za tých pár rokov na lieku zarobila aj niekoľkonásobne viac...! Takto funguje farmabiznis....

04.06.2017 5 z 5

Dejiny Slovenska a Slovákov v časovej následnosti faktov dvoch tisícročí Dejiny Slovenska a Slovákov v časovej následnosti faktov dvoch tisícročí Milan Stanislav Ďurica

Paráda! Toto musela byť veľmi dlhá práca zozbierať veškeré fakty v archívoch! Tlieskam a klaniam sa!

03.06.2017 5 z 5

Když si bohové hrají na Boha Když si bohové hrají na Boha Hartwig Hausdorf

Môj prvý Hausdorf. Druhá polovica knihy lepšia! Prekvapenie! Spomenuté Slovensko - záhada Molpiru pri Smoleniciach.

03.06.2017 4 z 5

Pravda o Velestúre Pravda o Velestúre Ján Ducár

Výborná kniha! Autorova mravenčia, viac ako 25 ročná práca priniesla svoje ovocie a pravdepodobne odhalila pôvodcu nápisov v Kremnických vrchoch!

03.06.2017 5 z 5

Duchové K2 Duchové K2 Mick Conefrey

Fantastická kniha! Doslova mi bolo do plaču, že som ju už prečítal...Naozaj K2 bola aj je osudová hora!

01.11.2016 5 z 5

Ráno kúzelníkov Ráno kúzelníkov Jacques Bergier

Super kniha! Až mi bolo ľúto že som ju už dočítal!

04.08.2016 5 z 5