MAVIS66 MAVIS66 komentáře u knih

Věnec a vavřín Věnec a vavřín Penelope Stratton

Pro mě nejslabší kniha této autorky.

18.07.2022 1 z 5

Kronika Karla IV. - Pán Světa Kronika Karla IV. - Pán Světa Ludmila Vaňková

No, karel2592 asi by paní spisovatelka neměla velkou radost, že jste jí předčasně pohřbil.

25.08.2020

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ mě provází od dětství a myslím, že by ji měl mít doma každý :o)
Pravda je, že ne každé dítě si k ní najde cestu, spíše v pozdějším věku. Ale rozhodně pohladí po duši a právem se řadí k nejčtenějším knihám na světě ♥

11.08.2020

Bibi (převyprávění) Bibi (převyprávění) Hana Prošková

Nejoblíbenější knížka mého dětství :o)

10.08.2020 5 z 5

Utrpením ku štěstí Utrpením ku štěstí Hedwig Courths-Mahler

Červená knihovna mé babičky :o), jako -náctiletá jsem doslova "zhltala" všechny romány, co doma měla. Ovšem Hedwig Courths-Mahler patřila k jejím skalním ♥

Tvým jest srdce mé Tvým jest srdce mé Hedwig Courths-Mahler

Nikdy tě neopustím Nikdy tě neopustím Hedwig Courths-Mahler