Mateiko Mateiko komentáře u knih

Dvanáct archetypů v psychologické astrologii Dvanáct archetypů v psychologické astrologii Claus Riemann

Skvely pohlad na archetypy v horoskopoch podla jednotlivych znameni.

10.08.2016 5 z 5

Dementi - Správa o stave republiky Dementi - Správa o stave republiky Jozef Banáš

Kniha Dementi bola mojim prvym stretnutim s Banasom. Bohuzial, musim povedat, ze kniha ma od zaciatku nebavila, ale dal som jej sancu a docital som ju celu. Neviem ci autor zamerne podceñuje citatela, alebo je ten jeho humor skutocne tak trapny. Zasmial som sa asi 2x, ale vacsinou som len neveriacky krutil hlavou. Prislo mi to cele take poloprazdne tliachanie, vela mi tato knizka nedala. Mozno je to tym ze na Slovensku nezijem zhruba 17 rokov a niektore veci nemam sancu pochopit. Kto vie? )

26.01.2016 1 z 5

Bhagavadgíta zpěv vznešeného Bhagavadgíta zpěv vznešeného Svární Prabhavananda

Pre mña najlepsia verzia B-gity, velmi jednoducha, strucna, neroztahana, zrozumitelna a hlavne bez zbytocneho sektarskeho zafarbovania (vid napr. u nas rozsirena Prabhupadova verzia: "Bhagavadgita -takova jaka je", kt. velmi nemusim). Doslov: Aldous Huxley. Skvele!

23.01.2016 5 z 5

Krišna: Nejvyšší osobnost Božství část 1. Krišna: Nejvyšší osobnost Božství část 1. Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Krasny pribeh, z ktoreho pozitok mi kazili len komentare Prabhupadu, kedze ide o knizku a vyklad Hare Krisna spol.

23.01.2016 3 z 5