Marketa12 Marketa12 komentáře u knih

Satanovi koně Satanovi koně Zdeněk Pošíval

Kniha se mi líbila překvapivě hodně, přestože nemám ráda knihy z období kolem třicetileté války, je to pro mě příliš depresivní doba. Měla výbornou atmosféru, a styl psaní mi sedl. Bohužel ke konci byly i slabší místa. Na Barboře, které jsem tolik fandila, se opět ukázalo, že největší pohromou pro ženu je chlast a
muž bez úcty a bez úrovně.
A ten příběh měl trochu trhliny, nezdá se vám?
A jelikož je to tu naštěstí anonymní, tak můžu prozradit, že na knize mě překvapilo měkké i ve slově satanovi, po delší chvíli marného vyhledávání ve vyhledávači jsem na to naštěstí přišla. A už vím i proč.

18.10.2016 4 z 5

Hrdinství pro začátečníky Hrdinství pro začátečníky John Moore

normální hrdina obelstí zlého přisluhovače A SVEDE sexy asistentku, ale tenhle ne, vite co udělal? dozvíte se v knize.

06.10.2016

Bundori Bundori Laura Joh Rowland

Všeobjímající smutek, všudypřítomní úchylové, a ritualní vraždy. Snad mohu prozradit, že Sano nakonec tu seppuku spáchat nemusel, když má kniha dalších 10 pokrčování. Tak trochu jsem doufala, že charaktery nebudou tak černobílé, ale to se po té jedné skandální scéně asi nedalo čekat, a nebo jo? A ten šogun patřil nakopat, a ne že bušido. To mně neříkejte, že ti Japonci nejsou lidi.

05.09.2016 5 z 5