Malawka Malawka komentáře u knih

Léčebný kód Léčebný kód Alexander Loyd

Na tuto knihu jsem narazila náhodou. Trpěla jsem silnými depresemi a nechutí vůbec existovat, pocitem, že nevím kdo jsem a jakou mám vůbec cenu. Cítila jsem naději ve víře, která mi je blízká a chtěla jsem najít knížku, která bude o modlitbě. A už ani nevím proč, nejvíce mě oslovila tato knížka. Cvičím kódy sporadicky, když cítím, že mě něco trápí a nevím proč. Nedávno to byla ohromná netrpělivost. Vždy mi pomohly najít pravou příčinu problémů. U mě to bylo hlavně o odpuštění rodičům a o uvědomění si svých pravých životním hodnot. Několikrát jsem strašně moc plakala, ale ta úleva potom je neskutečná. Po 4 měsících přesně vím kdo jsem, jaké mám hodnoty, jak je důležité být upřímný a chránit si svoje svědomí. Chtěla jsem se zbavit depresí, to se mi také povedlo a jsem šťastná. Ale změnil se mi současně pohled na svět, na lidi kolem, vím proč to tak bylo a jak se chovat, aby se to neopakovalo. Díky této metodě jsem odhalila rány na srdci a silným, ale příjemným a uzdravujícím emocionálním prožitkem je dokázala odstranit. Hodně o tom s lidmi mluvím a protože každý si neseme z minulosti takové bolesti, jen se projevují různě, rozdala jsem už 10 knížek jako dárek

05.05.2017 5 z 5