malaknihomolka2 malaknihomolka2 komentáře u knih

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Magie havranů jsem si naprosto užila, naprosto, je to krátké fantasy ,ale je to tak moc úžasný a já vám teď povím proč.

Za mě to byl podobný příběh knížce Krutý princ. A to mě na tom to bavilo ještě víc, hlavní hrdinka Isobel je normální člověk. Miluje malování má dva mladší sourozence a tetu s kterou žije, malováním živí rodinu. A jak ráda maluje tak tady máme vílu prince Havrana, který touží být namalován. Víly tady nebyli psány, jako nádherné stvoření na celém světě, ale využívají magii, aby byli hezčí. Isobel ho ale namaluje s lidskými vlastnostmi se smutkem v očích.
A za tohle všechno je nucena jít před soud.
Tahle kniha je příjemná k čaji, na podzim. Protože Havran je z Podzimního dvora. Vydávají se na cestu spolu před soud. Je tady sladká romantika, jakože vážně tak rozkošná až mě z toho bolely koutky.
Naprosto jsem si užívala tu cestu s nimi. Je to hrozně dojemné, příjemné čtení bez stresu, protože si to budete užívat, jak Havran vůbec nezná lidské způsoby. To jak Isobel byla až moc přímá na něho, řekla mu všechno, co si myslela, všechno co podle ní dělal špatně, ale zároveň ho milovala. Zasmějete se při tom, říkám vám, tohle si kupte. Je to kniha plná dobrodružství do které se zamilujete.

Za mě tohle byla jasná pětihvězdičková kniha, dala bych tomu klidně i sto, kdybych mohla. Myslím, že tohle bude kniha, která mě bude doprovázet celý život. Už teď vím, že to bude nejlepší kniha za tenhle rok.
5/5

moc děkuji za #spoluprace @humbook @humbook_blogeri #humbookblogeri