Mája01 Mája01 komentáře u knih

Individualizace v mateřské škole Individualizace v mateřské škole Zora Syslová

Zora Syslová s kolektivem autorek zpracovaly skvělou publikaci, která podpoří utřídění myšlenek ohledně přístupu k dětem v mateřské škole. S příklady z praxe a s konkrétními příklady z rámcového vzdělávacího programu je tato publikace šitá na míru všem zvídavým učitelkám z mateřských škol, které přemýšlejí o tom, jak děti podpořit v osobním růstu a přitom neošidit kolektiv.

08.01.2017 5 z 5

Profesní kompetence učitele mateřské školy Profesní kompetence učitele mateřské školy Zora Syslová

Publikace Zory Syslové nelze než doporučit všem, kdo se zabývají předškolní pedagogikou. Dozvěděla jsem se mnoho přínosných informací a rozhodně stojí za zamyšlení, co všechno může pomoci k sebezdokonalení v roli učitele mateřské školy. Zajímavé příklady z praxe a hodně inspirace z oboru.

S dětmi moudře a chytře S dětmi moudře a chytře Pavel Říčan

Velmi přínosné počtení o vztazích mezi rodiči a dětmi. Bez poučování, s nadhledem. Od Pavla Říčana se lze dozvědět jedině zajímavé věci. Inspirativní nejen pro rodiče a prarodiče, jak napovídá podtitul, ale také pro pedagogy.

Dítě a mateřská škola Dítě a mateřská škola Soňa Koťátková

Perfektní pro rodiče, kteří chtějí vědět, do čeho jdou, pokud chtějí dát své dítě poprvé do mateřské školy. Stejně tak přínosné pro paní učitelky. Je příjemné se dozvědět, co má člověk od mateřské školy čekat a co by měla mateřká škola jemu a jeho dítěti nabídnout.

08.01.2017 5 z 5

Talár a dres / Cesta svatojánských mušek / Významný pacient / Voda, kámen, srdce Talár a dres / Cesta svatojánských mušek / Významný pacient / Voda, kámen, srdce Dick Francis (p)

Všechny čtyři povídky, které v této knize najdete se čtou téměř samy. :-) Skvělé odpoeinkové čtení na dlouhé zimní večery.

08.01.2017 4 z 5