lulu-cieee lulu-cieee komentáře u knih

Klub: Sexuální skandál ve Švédské akademii Klub: Sexuální skandál ve Švédské akademii Matilda Voss Gustavsson

Nečekala jsem, že bude kniha tolik čtivá a nebudu ji moct odložit. Skandál, který jsem nezaznamenala a věřím, že takových jako já bude víc, a proto jsem ráda, že se díky této knize na tuto událost nezapomene.
Je děsivé, co se může tolik let dít a jsem si jistá, že to není jediný případ, a ještě bychom byli překvapeni, kolik se toho děje kolem nás...
Snad bude pro někoho inspirací nemlčet i když je to někdy těžké promluvit.

09.11.2022 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Četla jsem knihu na doporučení, ale bohužel jsem nevěděla, že je to až čtvrtý díl série... Celkem dlouho mi trvalo se do knihy začíst kvůli několika dějovým linkám a mé neznalosti předchozího děje. Ale potom se mi už kniha četla víc než dobře a já po přečtení nevím, jestli chci číst předchozí díly nebo pokračování, abych věděla, jak to dopadne. Vypadá to na velice povedenou sérii!

20.10.2022 4 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

Určitě jsem ovlivněna tím, že pravidelně poslouchám podcast a proto se mi oba díly velice líbí. Ale věřím, že pro někoho kdo nezná styl autorky a její kolegyně Báry, tak se mu kniha nemusí tolik líbit. V knize je hodně příběhů, které zazněli právě v podcastu a to vidím jako jedinou malou chybičku, že by kniha mohla obsahovat víc případů, které nebyli už jednou slyšeny. Doplňková část s rozhovory je perfektní, dobře položené otázky a zvolené osobnosti, kdyby jich bylo ještě víc, tak jsem nadšená ještě více :)

01.09.2022 5 z 5