LuckyAnn222 LuckyAnn222 komentáře u knih

První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág Terry Goodkind

Tak sama za sebe můžu říct, že nechápu, jak může mít kniha tak výborné hodnocení, když Goodkinda a jeho knížky 95% čtenářského světa nesnáší (má to dobrý důvod, doporučuju najít si některé jeho výžblepty, stojí to za to).

Postavy nezajímavé, i když hlavní postava Richarda udělá ve třetině knihy obrat o 180° v osobnosti - nejdřív si hrozně zakládá na tom, jak má vztek pod kontrolou a jen dostane do ruky meč, začne s ním máchat kdykoliv a kdekoliv? Jako vážně?
O hlavní ženské postavě radši ani nemluvím, abych nebyla označená za misogynistku.
Dialogy a zvraty na úrovni fanfikce na wattpadu psané 13letými holčičkami. Děj rozvleklý, dal by se v klidu nacpat tak na 90 stran, aspoň by to odsýpalo. Záporáci jak vyřezaní z kartonu, bez osobnosti a pořádného příběhu, dělající podivné věci jen "protože záporáci" a "protože šokování čtenáře".
Knížku jsem četla na základě hodnocení databáze, se sebezapřením jsem přečetla tenhle díl a můžu říct: Už nikdy víc.

26.12.2020 odpad!