Lucia007

Zápisník plný optimizmuZápisník plný optimizmuMilan Buno

Množstvo pekných citátov, ktoré mnabijú energiou, dodajú optimizmus - Eisntein, Hugo, da Vinci...pekný výber. Tiež krásna grafická úprava, taká ženská :-) , svieža, ideálne na zapisovanie poznámok, cieľov, kontaktov.
Menší formát akurát do kabelky.

21.08.2019

Mama, nebo a jaMama, nebo a jaEny Hanks

Začítala som sa už v kníhkupectve, chcela som prelistovať pár strán, napokon som tam sedela vyše hodiny:-) Zaujímavý príbeh, čarovný, nádherné rozhovory mamy a synčeka o tom, aké to bolo v brušku a k tomu milé ilustrácie. Kupujem.

18.03.2019

Somár je ŠvajčiarSomár je ŠvajčiarJozef Banáš

Inšpiratívne myšlienky, miniúvahy, krátke príbehy, čriepky z poézia, dialógy, životné pravdy aj morality.
Kedykoľvek si vezmete knižku do ruky, nájdete v nej niečo zaujímavé...len tak si večer v nej zalistovať, oddýchnuť.
Navyše doplnené milými a vtipnými kresbami Ivana a Dávida Popovičovcov.

21.11.2017

Vo dvojiciVo dvojiciNicholas Sparks

Nádherný vzťahový román, žiadna sladká romanca, ktorá ide po povrchu. Nicholas Sparks pozná dušu i srdce muža aj ženy, vie sa vcítiť a inteligentne vyjadriť komplikovanosť vzťahov.
Milovala som Russa, strašne som mu držala palce, chvíľami som s ním trpela a jasala, keď sa mu darilo...najmä s dcérkou London.
Nádherný príbeh, ktorý dokáže inšpirovať a mnohí by sme sa pri ňom mali zamyslieť, ako vlastne pristupujeme k partnerovi, ako budujeme svoj vzťah, kde robíme chyby...

17.10.2017