Lonelynka Lonelynka komentáře u knih

Nahá Nahá Raine Miller

Knížka je krátká, také jsem ji přečetla jedním dechem ale líbila se mi. Podobnost s odstínama jsem trochu čekala a pár podobností tam vážně je ale občas pro příběh úplně nepodstatných. Odstíny se mi líbily, zase něco nového ale Crossfire jsem třeba ani nedočetla, stačil mi začátek prvního dílu a věděla jsem že to bude úplně stejné jako odstíny, možná trochu zdokonalené, prostě erotický román, který má "bořit tabu" a přijde mi zbytečné kazit si požitek z knížky její napodobeninou (a že těch napodobenin ještě bude), každopádně od Aféry Blackstone jsem očekávala víc příběhu a "pouze milování" a rozhodla jsem se ji tedy nesrovnávat s odstíny a splnila přesně to co jsem od ní očekávala. Příběhy s temnou minulostí mám ráda, především s temnou milostí hlavní hrdinky a když ji má navíc i hlavní hrdina je to bonus, v tomto dílu toho ale opravdu moc prozrazeno nebylo, je to spíš takový úvod do životů a pocitů hlavních postav, ovšem hned po přečtení jsem začala hledat kdy vyjde další díl a překvapilo mě, že už jsou další dva a na český překlad určitě čekat nebudu. Také se mi líbí, že jedna část je psaná z pohledu Bree a druhá z pohledu Ethana.
Knížka sice není psaná nějak složitě ale který novodobý román je... pokud chcete náročnější čtení tak asi sáhněte po historických románech :))

20.05.2013 4 z 5