lolle2311 lolle2311 komentáře u knih

Okamžiky: Diář 2012 Okamžiky: Diář 2012 Paulo Coelho

Ježíšek mi ho přinese k Vánocům :) Mám z něj velkou radost, Paula prostě obdivuju :)

11.12.2011

Schody do ráje Schody do ráje Šárka Junková

Tuto knihu jsem si velmi oblíbila.. Sice už nejsem ta typická dívka, pro které je román psaný, ale ráda se k němu vracím :)

Cestou necestou Cestou necestou Eva Kubešová

Velmi zajímavý nápad. I když v dnešní době internetu trochu zbytečný.

05.12.2011

Citáty, aforismy, sentence... - Malý orloj moudrosti a bláznovství Citáty, aforismy, sentence... - Malý orloj moudrosti a bláznovství Martin Frank

Já opravdu citáty miluji! A obzvlášť tuto knihu! :)

Přes okraj propasti Přes okraj propasti Norah McClintock

Tuto knihu jsem si koupila jen tak. Moc jsem od ní nečekala, ale překvapila. Moc se mi líbila.

05.12.2011 4 z 5

Tisíckrát... přátelství Tisíckrát... přátelství David Baird

Mám moc ráda citáty a tato knížečka je jich plná. A znám hodně špatných citátů, ale ty se naštěstí této knize vyhnuly :)

Tisíckrát... o lásce Tisíckrát... o lásce David Baird

Vysoká škola bontonu Vysoká škola bontonu Marie Formáčková

Některým lidem bych ji dala přečíst povinně! A nebo víte co? Dala bych ji všem! ;)

05.12.2011

Pohádky a povídky pro malé čtenáře Pohádky a povídky pro malé čtenáře Jarmila Hřebejková

Tuhle knihu jsem milovala :) Např. Proč maminka Adámka nechce nebo Jak se kluci neuměli spočítat... Těším se, že ji jednou budu číst svým dětem :)

Kocourkov Kocourkov Adolf Wenig

Knihu mám po dědovi a mám ji moc ráda. Jelikož jsem z Přelouče, což je prý takový Kocourkov, tak mi prostě musela přirůst k srdci :)

05.12.2011

Vše, co jste kdy chtěli vědět o svých ex Vše, co jste kdy chtěli vědět o svých ex Heather Belle

Musím přiznat, že knihu jsem si zakoupila po nehezkém rozchodu.. Obvykle taková nebývám... ;) Každopádně.. Přečetla jsem ji, vůbec nic mi nedala, neřekla, neporadila, lépe mi také nebylo. K příteli jsem se vrátila a brzo budeme slavit rok. A když o tom tak přemýšlím, nemůžu si vybavit ani slovo z celé knihy..