LLOndrova LLOndrova komentáře u knih

Naše sladké nevěry Naše sladké nevěry Zuzana Peterová

Ani autorka ani korektor(ka)/editor(ka) neměli u tohohle počinu svůj den, bohužel...

05.04.2023 1 z 5

Jak na ně - na teenagery Jak na ně - na teenagery Milan Wenzl

Nějak jsem nepochopila, k čemu má kniha sloužit.

Prezentuje se jako "návod" pro rodiče, jak zvládnout/vychovat teenagera, obsahuje ale i části určené ke čtení dětem, přednášku o financích, životopis české herečky a velmi stručný chaotický exkurz do světového umění a české fotografie.

Člověk se sice něco dozví, ale jen málo z toho, co čekal a ještě méně toho, co už dávno nevěděl. Jako příručka tedy k ničemu. Škoda.

25.11.2022 odpad!

Tanec mezi vejci aneb život s inženýrem Tanec mezi vejci aneb život s inženýrem Barbora Černohlávková Večeřová

Pravděpodobně nejsem správná cílová skupina tohoto "humoru" respektive lidské stupidity nejvyššího kalibru. Zasmála jsem se asi pětkrát za celou knihu, zbytek mi přišel nadměrně popisný, nezáživný nebo úplně mimo mísu.

A pokud se všechno, co je popsáno v knížce, opravdu stalo, jakožto že je to tak často prezentováno, tak potěš koště - nebo smeták, jak by asi řekla Iva...

17.09.2022 1 z 5

Lehké povídání o nelehkých věcech - povídky pro váš lepší den Lehké povídání o nelehkých věcech - povídky pro váš lepší den Josef Hlavička

Hledáte-li knihu o osobním rozvoji a nevadí vám špatně vysázená či chybějící interpunkce, dlouhé odstavce, škrobený text a neustálé nabádání, co a jak máte v životě dělat, abyste byli lepší, pak směle do čtení. Ostatním nemohu doporučit.

30.09.2021 1 z 5