LittleNightOwl LittleNightOwl komentáře u knih

Baby Jane Baby Jane Sofi Oksanen

Je to poprvé, co jsem se s autorkou setkala. Bohužel se mi její styl moc nezalíbil. Chyběla mi chronologičnost, často mi to přišlo takové osekané. Chápu, ale že to bylo v zájmu popsání psychického stavu hlavních postav a jejich nemocí. Děj mi přišel slabý a závěr nejasný. Nevím, jestli se k autorčině tvorbě ještě vrátím.

12.07.2016 1 z 5

Vyvraždění rodiny Greenů Vyvraždění rodiny Greenů S. S. Van Dine

Je to moje první detektivka od Van Dina a nejsem si jistá, co si mám myslet. Pokaždé když jsem si začala myslet, kdo je vrah, tak byl zabit v další kapitole. (Velice frustrující situace.) VD se mi líbil, jeho cynismus a sarkasmus mi naprosto učaroval. Především scéna, při které tahá informace ze sluhy Sproota, o tom, zda doktor Von Blon byl u Sibelly či ne. (Doporučuji vyhledat.) Jediné, co mi vadilo, bylo konečné rozuzlení a následné vysvětlování postupu vraha. Přišlo mi to až příliš překombinované. Ale nakonec velice dobrý dojem.

01.03.2016 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Pro mě upíří klasika. I přes někdy kýčovité a laciné scény, pořád má pro mě ten sentimentální nádech. je to můj nejoblíbenější díl série. Především proto, že je vše takové nové, čerstvé, intenzivní a hlavně, že jsou spolu. Za mě lepší jak film.

16.09.2015 5 z 5