LilluLong LilluLong komentáře u knih

S výhledem na Hollywood S výhledem na Hollywood Miranda Lee

Este dobre ze ma prvý diel neodradil od ďalšieho čítania tejto trilogie, keby bola i štvrtá časť, tak hviezdičky by asi nestačili tak gradovala v dieloch. U mna ma tato časť 5*

24.07.2022 5 z 5

Zdráhavá milenka Zdráhavá milenka Miranda Lee

Autorka sa mi zda ze graduje, oproti predošlej časti aj príbeh sa mi zda lepší. Ma u mna 4*

23.07.2022 4 z 5

Vyděděncova nevěsta Vyděděncova nevěsta Jane Feather

Zaujímavé čítanie, ako na horskej drahe, raz hore raz dole ale príbeh vedel zaujať, za mna pre tie stránky “dole” :) hodnotím 4*

20.07.2022 4 z 5

V náručí šejka: Šejkův ráj / Ledové srdce / Kismet V náručí šejka: Šejkův ráj / Ledové srdce / Kismet Alexandra Sellers

Posledný príbeh Kismet sa mi páčil najviac i ked práve tento príbeh by sa dalo rozvinúť a urobit este zaujímavejším, u predošlých dvoch by zas celemu dalo punc vyššieho levelu keby pridali epilóg . Hodnotila by som príbehy postupne za 3*,3* a 4*

18.07.2022 4 z 5

Hanebný vojvoda Hanebný vojvoda Scarlett Scott

Presne ako predošlá časť tejto sérii vedela plne zaujať a zaslúži si odo mna maximálne hviezdičky 5* :)

17.07.2022 5 z 5

Na mě si nepřijdeš Na mě si nepřijdeš Miranda Lee

Zo série sa tato posledná časť akosi velmi nevydarila , hlavne s názormi hlavnej postavy, za mna ma 3*

16.07.2022 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Zbytočne by som rozpisovala svoje pocity po prečítaní tejto knihy, jednoducho napovie moje hodnotenie a to je 5*

15.07.2022 5 z 5

Tichá voda Tichá voda Miranda Lee

Bez férovej komunikacii medzi partnermi a len dedukciami veru vzdy nastanú len problémy a nedorozumenia tak ako aj v tomto príbehu,avšak autorka to nakoniec krasne vyriešila. Za mna 4*

14.07.2022 4 z 5

Jarní naděje Jarní naděje Miranda Lee

HQ na vyššej úrovni, za mna 5*

14.07.2022 5 z 5

Nespútaný vojvoda Nespútaný vojvoda Gaelen Foley

Chvála bohu, autorka graduje :) za mna 5*

13.07.2022 5 z 5

Temný vojvoda Temný vojvoda Gaelen Foley

Po prvej časti som sa obávala, ze autorku opustila múza, ale ako som prečítala i tuto štvrtú časť tak ta múza ju naozaj nakopla a cela séria sa da ohodnotiť ako na najvyššom leveli. Za mna 5*

13.07.2022 5 z 5

Noc s bodyguardem Noc s bodyguardem Sharon Kendrick

Trochu zvláštny príbeh, avšak ako jednohubka ušla :) za mna 4*

13.07.2022 4 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Prijemne čítanie, ziadne prehnane sladke dialógy, štýl i príbeh u mna zabodoval, za mna 5*

11.07.2022 5 z 5

Tajomný vojvoda Tajomný vojvoda Gaelen Foley

No pri tejto druhej časti u autorke uz múza zapracovala,oproti prvej časti kde som hodnotila s 3* tak tu jednoznačne davam 5*

06.07.2022 5 z 5

Škandalózny vojvoda Škandalózny vojvoda Gaelen Foley

Som zvyknutá na vyššie leveli od autorky, uvidím co vytvorila v ďalšich častiach, tato ma odo mna 3*

05.07.2022 3 z 5

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Autorka gradovala :) u mna ma 5*

24.06.2022 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Dobrý príbeh + skvela zápletka + vysoké IQ = autorkyna vynikajúca kniha :) tesim sa na pokračovanie , u mna ma 5*

24.06.2022 5 z 5

Musíš se oženit! Musíš se oženit! Shannon McKenna

HQ ktorá sa citala velmi dobre,zaujímavý a pekny príbeh bez zbytočných úvah zhrnuté do 154 stran :) za mna 4*

22.06.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Rada citam od autorky knihy, nesklamala ani s touto trilogiou, aj ked na poslednú časť som dlho čakala a musela som si na osvieženie dat repete k prvým dvom častiam :) za mna 5*

22.06.2022 5 z 5

Šejkova vyvolená Šejkova vyvolená Caroline Cross

Príbeh sa mi páčil len ten štýl písania mi nesedí , zdĺhavé a nudné :) za mna 3*

17.06.2022 3 z 5