LilluLong LilluLong komentáře u knih

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

O Ano, presne ako som predpokladala, ze pokračovanie od autorky Malpas tejto série ,nesklame, i ked citam niektoré recenzie,vidim ze nie kazdy zdieľa moj názor, ale. ako sa hovori “ proti gustu žiadny dišputát “ :) za mna je to plných 5*

04.10.2022 5 z 5

Markíz hľadá manželku Markíz hľadá manželku Ella Quinn

Muza je naozaj nevyspytateľná , u niektorých spisovateliek v písaní sérii sa ich drží od začiatku do konca a u iných len na začiatku a koniec vedia zmrvit, u dalších zas sa objavia po prvej časti série presne ako teraz, moje hodnotenie oproti prvej časti kde som dala len 2* tato časť si zaslúži 4*

01.10.2022 4 z 5

Bezohledný Řek Bezohledný Řek Caitlin Crews

Skvele napísaná romanca, tesim sa na pokračovanie brata Constantina v príbehu Muj recky dabel :) za mna 5*

29.09.2022 5 z 5

Tři týdny do svatby Tři týdny do svatby Ella Quinn

Mam jednu známu ktorá je unikátna v tom , aby vytvorila minimálne tisíc slov kym horko ťažko dospeje k pointe zo štyroch slov :) Tak tato knižka mi ju setsakrametsky pripomína ,. Napriek tomu ze dej je dobrý , za štýl písania u mna. Je to len za 2*

29.09.2022 2 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

V podstate to nebolo spatne i ked občas niektoré kapitoly az tak nezaujali, za mna 4*

24.09.2022 4 z 5

Milenci z hvězd 2 Milenci z hvězd 2 JoAnn Ross

Som sklamana, bolo to krátke nezáživné , s týmto príbehom s troskou fantáziou by to mohlo byt unikátne , za mna druhy diel je za 3*

21.09.2022

Milenci z hvězd 1 Milenci z hvězd 1 JoAnn Ross

Pre milovníkov sci-fi je tato HQ ako stvorená , tesim sa na druhu časť, za mna 4*

20.09.2022 4 z 5

Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Linda S. Howington

Šampión je 4 časť série rodina MacKenzie ktorú hodnotím 4* i ked mam hodnotiť celu sériu dokopy za mna ma 5*

19.09.2022 5 z 5

V princových službách V princových službách Cara Colter

Väčšinou sa recenzie a hodnotenie prečítaných HQ sa zhodujú s mojimi ako aj pri tejto, u mna tento príbeh prišiel o jednu hviezdičku kvôli absencii epilogu, takze 4*

16.09.2022 4 z 5

Manželství jen na papíře Manželství jen na papíře Catherine Mann

Klasická romantická HQ, jednoduchý príbeh, ziadne napätie ani zápletka ale dalo sa to precitat na jeden šup , za mna 3,5*

30.08.2022 4 z 5

Vlk Vlk J. R. Ward (p)

Rozhodne to bolo napínavé i ked tato časť je akosi neukončena, takze si musíme počkať :) za mna 5*

21.08.2022 5 z 5

Šakal Šakal J. R. Ward (p)

Prvú sériu som citala zaradom, k tejto som akosi ťažko odhodlala ale som rada, ze som sa premohla, autorka nesklamala u mna ma zas 5*

19.08.2022 5 z 5

Královské rozhodnutí Královské rozhodnutí Annie West

Epilóg zachránil jednu hviezdičku, takze namiesto 3* davam 4* :)

18.08.2022 4 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

:) je práve 4,25 hod rano a citat som začala vecer, takze to hovori za vsetko :) u mna plných 5*

14.08.2022 5 z 5

Zkrocení benátského vlka Zkrocení benátského vlka Lucy King

Tento druhy príbeh ma az tak nezaujal ako prvý , az na to, ze pevne naväzuje na prvú časť a tým ma donútilo pokračovať v čítaní . Za mna teraz 3,5*

04.08.2022 3 z 5

Hotel v Karibiku Hotel v Karibiku Cathy Williams

Zdĺhavé,nezáživné i ked príbeh by mohol byt zaujímavý nebiť štýlu písania autorky a este aj epilóg postradam :) za mna 2*

03.08.2022 2 z 5

Milionářovo vykoupení / Pacient z Cornwallu Milionářovo vykoupení / Pacient z Cornwallu Carole Mortimer

Prvý príbeh na pokračovanie sa čítalo samo :) za mna 4*

02.08.2022 4 z 5

Někdo to rád hříšné Někdo to rád hříšné Carole Mortimer

Pri týchto klasických romantických vojvodovskych príbehov co je na jedno kopyto sa da hodnotiť jedine štýl písania a IQ autora akým spôsobom to cele zhrnie do celého príbehu. Za mna teraz za 4*

02.08.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tesim sa na další príbeh 4 brata, skoda ze nepridala v tejto časti nieco aj z predošlých dielov,ako si pary nažívajú :) knihu by urcite este obohatilo. Za mna jednoznačne 5*

31.07.2022 5 z 5

Šejkova milenka / Drahokam lásky Šejkova milenka / Drahokam lásky Miranda Lee

Keby som si len prečítala u oboch príbehov anotace a epilóg , bez mrknutím oka by som hodnotila s 5* , ale keďže mam pocit po prečítaní celej HQ , ze mi moj drahocenný cas znehodnotili. (mea culpa) davam 3*

26.07.2022 3 z 5