Milenci z hvězd 2

Milenci z hvězd 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52691/bmid_castle-mountain-mile-52691.jpg 3 13 3

Castle Mountain série

< 2. díl

Vědec Dylan Prescott nikdy nechtěl být cestovatelem. Ovšem pokud by se jednalo o cestování časem a prostorem, pak rád změní názor. Cesta do jiné sluneční soustavy mu přinese nejen spoustu vědeckých poznatků, ale i ujištění, že se ani za příštích dvě stě let ženy příliš nezmění. Obyvatelka Sarnie – Julianna Valderianová sice staví na první místo logiku, ale láska a vášeň má svá vlastní pravidla.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin , Harlequin

Moonstruck Lovers , 1993

LilluLong
21.09.2022

Som sklamana, bolo to krátke nezáživné , s týmto príbehom s troskou fantáziou by to mohlo byt unikátne , za mna druhy diel je za 3*

Devil-Ivet
20.12.2018 4 z 5

Moje první Harlequinka a byla jsem opravdu zvědavá a napnutá, co se bude dít. Téměř okamžitě mě to vtáhlo do děje takovým způsobem, že jsem se nedokázala odtrhnout. Dějová linka byla vyvedená a dokonce mě mrzelo, že to nemělo více stránek.

Renča42
02.02.2016 5 z 5

Volné pokračování prvního příběhu. Jakožto první se odehrával výlučně na Zemi, tento se přesunul do jiné galaxie, jiného času. Bylo to dobrodružné, zábavné a líbilo se mi to.