V princových službách

V princových službách https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53245/v-princovych-sluzbac-53245.jpg 4 15 4

Prudence Winslowová je zklamaná muži, a tak ani žádného nehledá. Pak potká Ryana Kaelana a jeho rozkošné děti, které vychovává sám. Prudence přijme práci jako jejich vychovatelka a brzy cítí, že pohledný a milý Ryan uchvátil její srdce. Smíří se ale s tím, že kvůli němu bude muset opustit svou rodnou zem a přestěhovat se na malý ostrůvek, kterému Ryan vládne?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin , Harlequin

The Prince and the Nanny , 2007

LilluLong
16.09.2022 4 z 5

Väčšinou sa recenzie a hodnotenie prečítaných HQ sa zhodujú s mojimi ako aj pri tejto, u mna tento príbeh prišiel o jednu hviezdičku kvôli absencii epilogu, takze 4*

mira399
16.02.2021 4 z 5

Vždy vydoluji na chalupě nějakou Harlequinku jako proložku mezi knihami.Mám jich hafo po mamince...Většinou za mě nic moc, ale i mezi nimi se najdou příběhy, které vůbec nejsou špatné a tohle je jeden z nich. Bylo to sladké až na půdu,ostatně to se od těchto knih čeká,ale bylo to i vtipné.Takže za mě palec nahoru, pobavilo :-)

havrmoni
05.05.2019 4 z 5

Celkem hezká romantika, taková sladká jednohubka. Ale když na to zrovna máte náladu je to dobrý relax

-Sinéad-
02.05.2019 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších harlequin.

Kniha V princových službách je v