lenyleny lenyleny komentáře u knih

Já a tropy Já a tropy Ludmila Vítovcová

Čekala jsem trochu něco jiného. Autorka chtěla popsat vše,ale je to příliš nahuštěné a vlastně se v tom ztrácí.Až konec knihy je méně nahuštěný a trochu víc jako kniha vzpomínek a zážitků. Jinak autorku obdivuji, já , i když mne nazývali " životním dobrodruhem" bych se k takovéto cestě neodhodlala a ještě s tak malými dětmi, smekám.

11.07.2016 3 z 5

V neustálé nejistotě / Vyděrač / Poslední slib / Modrá sféra V neustálé nejistotě / Vyděrač / Poslední slib / Modrá sféra Jeffery Deaver

Kniha V neustálé nejistotě mne nenadchla a tato autorka má lepší knihy. Tento žánr, kde je dosti násilí jí asi nesvědčí.
Kniha Vyděrač se mi líbila, i když na můj vkus je někdy až moc popisná v místech , kde to není třeba a někdy zase přeskočí na jiný děj a člověk si musí domyslet. Možná je to tou zkrácenou formou.
Poslední dva tituly mne asi zaujaly nejvíc. Poslední slib je perfektní nenáročná oddechovka, máte-li špatnou náladu, doporučuji přečíst. Nejvíce se mi líbila poslední kniha Modrá sféra. Možná že odborníkům připadá, že se moc vysvětluje,ale nám skoro PC negramotům to vyhovuje. Velice dobře čtivé, má to spád. Není to klasická detektivka a o to se mi děj lépe četl.

02.06.2016 4 z 5

Pád Pád Michael Connelly

Toto byla první detektivka od tohoto autora, kterou jsem četla. Skvělý námět i když politika v detektivkách mne spíše ubíjí tak zde ne. Mistrně prokreslené. Čteno skoro najednou. Ještě, že jsem měla dovolenou.

07.02.2016 5 z 5

Půlnoční let Půlnoční let Virginia Cleo Andrews

Velmi jsem se těšila na druhý díl. Ale druhý díl Půlnoční let mne docela zklamal. Zase mistrně vykreslený, ale na můj vkus velice nereálný. Když to srovnám s ostatními knihami od této spisovatelky, tak mi to nějak nesedí. Ale to neznamená, že si od ní zase nějakou knihu nepřečtu.

07.02.2016 3 z 5

Veliký Van Veliký Van Nikolaj Apollonovič Bajkov

Z knihy je jasné, že ji psal člověk, který má rád přírodu, zvířata i lidi. Není to žádná akční knížka, ale přesto vás přitáhne. Jedná se o vyprávění příběhu lidí z divoké přírody a tygra. Trochu jiný styl psaní, ale čtivý.

24.01.2016 3 z 5