Leena87 Leena87 komentáře u knih

Tajemství luštitelky kódů Tajemství luštitelky kódů Sara Ackerman

Příběh dvou žen, na stejném místě, ale v jinou dobu. Baví mě příběhy se dvěma časovými rovinami. První polovina knihy byla pro mě celkem utahaná, ale i tak se příběh četl pěkně. Zajímavé byly ale Isabeliny myšlenky během luštění kódu. Kniha mě vtáhla do děje až se ztratily Isabelina i Luina kamarádka. To jsem potom nemohla knihu skoro odložit.

31.03.2024 4 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Poslední díl byl pro mě trochu méně zajímavý jako druhý, ale pořád celou sérii hodnotím hodně povedeně, autor píše skvěle a nemohla jsem se od knih odtrhnout. V této knize byla hromada příšer, nejvíc mě bavilo postupné odhalování Adama. Ethan měl u mě pořád vroubek za to co Therese provedl, takže jsem mu moc nefandila.. A konec série? Potřebuji aby bylo pokračování, nutně!

17.03.2024 4 z 5

Pohlednice bez podpisu Pohlednice bez podpisu Imogen Clark

Taková oddechová kniha.. Víc jak polovinu knihy mi přišlo, že se nic moc neděje. Cara sice objeví pohlednice a začne odkrývat rodinné tajemství, jenže všechno je takové zdlouhavé a nijaké.. Až v poslední třetině dostane kniha spád a konečně se něco začne dít. Co mě ale na knize hodně bavilo, tak bylo vyprávění ve dvou časových rovinách - mladé Anny v minulosti a Cara v přítomnosti. Cara mi ale moc nesedla - přišla mi taková dost uťáplá, pořád se shazovala a nevěřila si. Jak před bratrem, tak před Simeonem. Konec mě trochu překvapil, tipovala jsem jinou osobu.

27.02.2024 3 z 5

Plakat jsem si zakázala Plakat jsem si zakázala Lucia Olrinková

(SPOILER) Taková lehká, jednodušší, letní oddechovka. Ani jeden z hlavních hrdinů mi nesedl - Rosie měla hlavu plnou zábavy, alkoholu a sexu. Filip bezpáteřní frajer, co podvádí přítelkyni a ten jeho komentář k Dantemu taky přes čáru.. Příběh byl jinak čtivě napsaný a krátké kapitoly kde se střídalo vyprávění z pohledu Filipa a Rosie taky plus. Na konci jsem čekala nějaký problém a ten přišel, zůstal otevřený konec.. Ale jestli sáhnu po druhém díle nevím, nevím..

02.02.2024 3 z 5