Lassie777 Lassie777 komentáře u knih

Čuk a Gek Čuk a Gek Arkadij Gajdar (p)

Maminka vezme dva sourozence Čuka a Geka do tajgy kde pracuje jejich tatínek. Krásně napsaná knížka. I když je už starší nestratila své kouzlo.

18.10.2020 5 z 5

Vinnetou III Vinnetou III Karel May

Tento díl se mi líbil stejně jako první a druhý. Příběh dvou nerozlučných přátel Vinnetouva a Old Shatterhanda. Jenom mi bylo líto ze Vinnetou skončil špatně ,ale nějak to skončit muselo. Knížka byla napínavá až do poslední stránky. Určitě doporučuji přečíst.

16.10.2020 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Vtipná knížka o Benovi který opravdu nerd jezdí k babičce. Vše se ale změní, když zjistí, že jeho babička je zlodějka... Jediné co se mi nelíbilo je ,že knížka zkončila docela smutně.

14.10.2020 4 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Nadherná knížka. Příběh se odehravá v krásné švýcarské krajině. Díky této knížce chci navštívit Švýcarsko. Vždy jsem si přála běhat po horách s Heidi a a chodit s Petrem a kozami na pastvu. Knížku jsem náhodou našla u babičky a nemohla jsem odtrhnout oči. Určitě jedna z nejlepších klasických dětských knížek. Opravdu doporučuji přečíst.

13.10.2020 5 z 5

Johanka v Zapadáčiku Johanka v Zapadáčiku Toňa Revajová

Vtipná knížka o Johance, která se přistěhovala do nové vesnice a postupně se seznamovala s různými dětmi a našla si různé kamarády. Knížka je spíš pro mladší čtenáře, ale pobaví i ty starší.

08.10.2020 4 z 5

Šťastný Art - Co by ti tvůj pejsek řekl, kdyby uměl mluvit Šťastný Art - Co by ti tvůj pejsek řekl, kdyby uměl mluvit Denisa Prošková

Pěkná knížka o pejskovi jménem Art. Doporučuji všem pejskařům.

08.10.2020 4 z 5

Cesta domů Cesta domů Bobbie Pyron

Moje nejoblíbenější knížka. Líbilo se mi, že to bylo z pohledu Tama ,ale i Betty. Psa jako je Tam bych chtěla mít doma :) . Určitě doporučuji.

08.10.2020 5 z 5

I delfínům se občas stýská I delfínům se občas stýská Sarah Bosse

Knížka mi přišla zmatená.

08.10.2020 1 z 5

Delfín Delfín Eric Lambert

Nadherná knizka. Spisovatel krasne vystihl malou australskou vesnicku Jindi. Urcite doporucuji.

07.10.2020 5 z 5