Lamentia Lamentia komentáře u knih

Na volné noze Na volné noze Robert Vlach

I když tento typ „motivačních“ knih ze zásady nečtu, protože je těžké "nenaletět" slibům na obálce a nezklamat se prázdným obsahem uvnitř (který mnohdy končí výzvou "poslední krok se dozvíte po zaplacení kurzu"), tak z knihy Na volné noze jsem byla nadšená. Obsahuje úplně všechno, ÚPLNĚ! Proto jsem o ní už během čtení začala mluvit jako o Bibli a psychologické poradně freelancerů v jednom. Po knize jsem sáhla v období lehce zmateném a ztraceném (což je, jak jsem se dočetla, v prvních letech podnikání normální) a během čtení si uvědomila spoustu věcí. Kéž bych o ní věděla dřív a přečetla si ji ještě před „vstupem“ na volnou nohu.

Líbí se mi na ní i to, že to není takový ten rádce „udělej toto a tamto, pak dosáhneš úspěchu“ (i když i to jsem trochu čekala). Naopak je to rozhovor s mnoha příklady, doporučeními, odkazy na další zdroje… Volnonožská cesta je pro každého jiná a „zaručené cesty k úspěchu“ tak nemůžou fungovat. Děkuju za tuto poradnu, za spoustu doopravdy užitečných věcí, které mě nasměrovali v podnikání dál. Určitě se ke knize ještě do budoucna vrátím.

18.02.2020 5 z 5