lama_on_line lama_on_line komentáře u knih

Absolutně dokonalá knížka. Přečetla (jestli se dá říct "přečetla") jsem všechny díly a všechny jsou stejně skvělé :) Jen jsem občas dost dlouho přemýšlela, co že je to vlastně za slovo.

17.01.2016 5 z 5

Etta a Otto a Russell a James Etta a Otto a Russell a James Emma Hooper

Krásná knížka o přátelství i lásce, tedy aspoň já jsem ji tak vnímala. Líbí se mi na ní snad úplně všechno, doporučuji :)

25.05.2016 5 z 5

Důvěrný deník stromu Důvěrný deník stromu Didier van Cauwelaert

Je to vážně moc hezká knížka. Doporučuji!

Opráski sčeskí historje - specjál Opráski sčeskí historje - specjál Jaz

Podle mě nejlepší z dílů Oprásků. Četla jsem ho těsně po návratu z výstavy o Husovi, takže naprosto super :)

17.01.2016 5 z 5

Pod vejcem - Tajemství mistra Rafaela Pod vejcem - Tajemství mistra Rafaela Laura Marx Fitzgerald

Zastavila jsem se už na straně 12... Mám takový divný pocit, že překlad úžasný-úžasný-úžasný-úžasný dědeček není úplně to... Ale knížka je hezká a pěkně se čte. :)

07.12.2015 4 z 5

Šílený deník - Super hustý výmluvy! Šílený deník - Super hustý výmluvy! Liz Pichon

Deníky malého poseroutky jsou fajn, další podobné ještě taky, ale tohle mě tedy neoslovilo. Musela jsem se dost přemáhat, abych vůbec dočetla.

12.01.2017 1 z 5

Vinnetou Vinnetou Karel May

Hezká knížka, jen tam bylo moc vražd a střílení. Doporučuji!

24.04.2016

Dobrodružství poníka Robina Dobrodružství poníka Robina Karin Müller

Tuhle knížku jsem milovala, četla jsem ji asi třikrát.

24.04.2016 5 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Musím přiznat, že tahle knížka mě ani trochu nebavila, takže další díly jsem už nečetla. Jen tak tak jsem dočetla tenhle...

24.04.2016 2 z 5

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Knížka byla skvělá, film zas tak úžasný nebyl.

24.04.2016 4 z 5

Pět neděl v balonu (převyprávění) Pět neděl v balonu (převyprávění) Ondřej Neff

Absolutně dokonalá a úžasná kniha, moc všem doporučuji!