Laki_Laki Laki_Laki komentáře u knih

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Naprosto úžasná knížka. Doslova jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Kdykoli jsem myslela, že to nejhorší už se stalo, stalo se něco horšího. Perfektně promyšlená kniha od začátku dokonce. Velmi jsem si oblíbila Thomase, Teresu, Newta a Minha. Vřele doporučuju všem. (občas mi z toho běhal mráz po zádech ale stojí to za to.)

15.06.2015 5 z 5

Předehra k Nadaci Předehra k Nadaci Isaac Asimov

První dojem- zmatený. Trvalo mi než jsem chytila dějovou linku. Hari Seldon je zvláštní postava a očividně mu to pálí. Absolutně nechápu jek by někdo mohl dojít tak rychle k rozumnému závěru a navíc přidat neprůstřelné argumenty. Cestování po různých částech Trantoru a poznávání jejich kultur je zajímavé. Na konci je i velké překvapení a zajímavé odhalení. Skvělá kniha můžu doporučit. 4 hvězdy proto že je to moje první kniha od tohoto autora a doufám že další díly budou ještě lepší.

22.05.2015 4 z 5

Útok na Bagdád Útok na Bagdád Leo Kessler (p)

Stejný děj jako u Operace Irák jen trochu více rozvinutý a trochu upravený. Moc dobře zpracovaný příběh.

03.05.2015 5 z 5

Krvavá cesta na smrt Krvavá cesta na smrt Sven Hassel (p)

První kniha od tohoto autora která mě chytila svým jedinečným a autentickým způsobem. Spousta částí není pro slabé povahy, dost drsným a vulgárním způsobem kniha ukazuje nejhorší válku v dějinách.

01.05.2015 5 z 5

Jízda smrti Jízda smrti Leo Kessler (p)

Přijde mi že tato kniha ukazuje SS v úplně jiném světle. Von Dodenburga, Schulzeho i Matze si prostě nejde neoblíbit a nefandit jim. Obecně Němce za války ráda nemám, ale v těchto knihách jim prostě musím přát vítězství. Pěkně zpracované, člověk se u toho rozhodně nenudí.

27.04.2015 5 z 5