KubaKJ KubaKJ komentáře u knih

Šepot buše Šepot buše Jaroslav Mareš

Dalčí skvělá knížka od p. Mareše. Povinnost pro všechny milovníky Afriky a dobrodružství opět se skvělými fotkami.

Záhadná monstra Záhadná monstra Vojtěch Alberto Sláma

Knížka mě docela zklamala. Neříkám, že je to nějak hrozné čtení... je zajímavá. Ale přijde mi, že autor vůbec nemá rád cestování a k lidem, kteří žijí na jím zmíněných místech nemá absolutně žádnou úctu - ponižuje je a vysmívá se jim. Chtěl bych ho vidět, jak žije v pralese. Za pár dní by bylo po něm! Chtěl jsem si od něj pořídit ještě nějaké knížky, ale asi se budu muset hodně přemlouvat. Knížky od J.Mareše jsou mnohem lepší!

26.08.2012 2 z 5

Nedvěd Grande Paolo Nedvěd Grande Paolo Petr Čermák

Povinnost pro fanoušky nejlepšího hráče na světě!!!

Doktor Vesmír Doktor Vesmír Bob Ward

Vyčerpávající životopis člověka, který svým nadšením pro práci změnil svět a díky kterému je dnes vesmírný výzkum mnohem dál, než by byl bez něj. Pokud se někdo zajímá o vesmír a historii, tato knížka je pro něj jako dělaná. Vernehr von Braun byl opravdu výjimečný člověk, který se nenechal vzít své sny ani přesvědčení...

Poker. Teorie a praxe Poker. Teorie a praxe David Sklansky

Tohle není absolutně knížka pro začátečníky. Je tam hodně zbytečností, které začínajícím hráčům akorát zblbnou hlavu

26.08.2012 2 z 5

Harrington on hold'em. Díl 2, Závěrečné fáze turnajů Harrington on hold'em. Díl 2, Závěrečné fáze turnajů Dan Harrington

Ještě lepší, než 1. díl...

26.08.2012 5 z 5

Harrington on hold’em. Díl 1, Strategie hry Harrington on hold’em. Díl 1, Strategie hry Dan Harrington

Absolutně nejlepší knížka o pokeru!!!

Smrt ve sloní trávě Smrt ve sloní trávě Jaroslav Mareš

Nejlepší knížka o Africe, kterou jsem četl. Celá trilogie je dobrá, ale Smrt ve sloní trávě vede!