Kristie-Sophi Kristie-Sophi komentáře u knih

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Jennifer Allison

Tahle mě moc nebavila, protože mě špionáž moc nebere, ale je tam i kousek Americké historie a to bylo fajn :)

07.04.2012 4 z 5

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Tahle knížka mi připadá nejlepší ze 4 dílů. Bavila mě nejvíc i proto, že se to odehrávalo na dívčí škole, a že Gilda řešila záhadu utonulé dívky :) Ale je to jen můj názor.

07.04.2012 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

FAKT POVEDENÝ DÍL!!! Při čtení mi bušilo celou dobu srdce a měla jsem studené ruce, hodně věcí se tam objasňuje a vám to celou dobu "šrotuje" v hlavě, kdo je A, kdo zabil Alison?! A ke konci se to začne všechno pomaloučku rozmotávat a najednou BUM!a konec...poslední stránka, která končí jak asi??... Napínavě a otevřeně!!!!

03.04.2012 5 z 5

Láska zčistajasna Láska zčistajasna Hortense Ullrich

Srandovní, u čtení jsem se chechtala :DD Nevíte jestli autorka píše i další díly?

03.04.2012 5 z 5

Krásná loupežnice Krásná loupežnice Celia Rees

No... ze začátku mě moc nebavila, potom jsem se v ději začala orientovat, ale pořád mě to moc nechytalo. S úsilím jsem jí dočetla, ale pak jsem usoudila, že zas tak hrozné to nebylo :) Je to spíše pro starší, ale Francouzská revoluce mě bavila.

03.04.2012 3 z 5