Kočina Kočina komentáře u knih

Síra – Život Mohameda Síra – Život Mohameda Bill Warner (p)

Přečíst! Mít za vzor někoho jako Mohamed, je opravdu zvrhlé. A pokud se tu množí osoby (doslova), pro něž je tento pedofil a vrah příkladem dokonalého člověka, je potřeba se začít bát. Muslimové se netají tím, že "Dobudeme Evropu vagínama našich žen"... a minimálně ve Francii, Belgii, UK, Nizozemí a Německu to vypadá, že to už začalo.

21.01.2018 5 z 5

Samostudijní kurz politického islámu Samostudijní kurz politického islámu Bill Warner (p)

Výborné. Konečně někdo něco takového sepsal. Islám je tajemstvím po staletí a možná ani samotní muslimové nevědí, že jsou součástí politického tažení proti Evropě. Pokud budeme mít informace, máme aspoň minimální šanci neopakovat chybu v historii.

21.01.2018 5 z 5

Právo šaría pro nemuslimy Právo šaría pro nemuslimy Bill Warner (p)

Nezbytné si to přečíst. Protože se nás to bohužel týká. Sunou se k nám jako slimáci, pomalu ale jistě. Buď něco uděláme, nebo tady budou mít brzo domeček...

21.01.2018 5 z 5

Hadísy – Mohamedova sunna Hadísy – Mohamedova sunna Bill Warner (p)

Mohamed musel být opravdu charismatický muž, jinak si nedovedu vysvětlit, že dokázal tak oblbnbout všechny muslimy... Četli vůbec to, co následují? Ale ono je to vlastně jedno. Narodíš se jako muslim, zemřeš jako muslim. Pokud jsi odpadlík, budeš na tom hůř než káfir (nejnižší forma zrození) a to jsme my všichni, kteří neuznáváme Alláha.

21.01.2018 5 z 5

Věcná argumentace – Jak debatovat o islámu Věcná argumentace – Jak debatovat o islámu Bill Warner (p)

Je potřeba přečíst! Pokud rozumíme rozdílu mezi islámem a politickým islám a chceme to umět vysvětlit i jiným, takto kniha nám poskytne jasnou a srozumitelnou argumentaci. Dávám 5 hvězd.