knihomolka4 knihomolka4 komentáře u knih

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Na tohle jsem se fakt těšila. Jakože hodně......a bylo to naprosto boží????
YA conterporary, slaďárna ze střední, spousta klišé (které ovšem svým způsobem miluju????), hodně trapasů a „Co to proboha zas dělá?“ situací.
I když se v tomhle žánru už asi nedá nic moc nového vymyslet, tak tohle je navzdory všemu klišé originální. Navíc je to hodně vtipné???? Mně autorčin humor neskutečně sedl a musela jsem krotit několik záchvatů smíchu, až na mě začal být brácha naštvaný, protože potřeboval dělat něco do školy.
Skoro celou dobu jsem se u toho culila, protože to prostě bylo sladký❤️
Spousta narážek na filmy, knihy a muzikály. Spousta z nich šla bohužel mimo mě, jako například Star Wars, Zaklínač, Ledové království nebo Největší showman. Co ale nešlo mimo mě byly narážky na Harryho Pottera. Hlavní hrdinka HP miluje a jde to vidět. Pokaždé když jsem na něco narazila, tak mě zahřálo u srdce❤️⚡️ U těch očividných narážek ale ještě víc u těch skrytých, které by nezasvěcené (buď totálně mimo HP ale třeba i ty, co viděli jen filmy) ani nenapadlo s HP spojovat.
Jo a důležitá věc. Hlavní hrdinka Mei miluje čokoládu???? Fakt dost. Řekla bych, že čokoláda je zmíněná asi tak na každé páté stránce, takže pokud byste to chtěli číst, tak se radši zásobujte ✌️
Celkový dojem? Je to neskutečně čtivé, k čemuž dopomohly krátké kapitoly a messengerové konverzace i s fotkami, je to ňuňu a rozhodně to funguje jako zlepšovák nálady a vsadím se, že i jako záchrana ze čtecí krize????
Přízvisko česká Kasie West na Olu a na Navždycky dokonale sedí až na to, že tohle se mi líbilo ještě víc ????

09.10.2020 5 z 5

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Tato kniha se mi libila. Velmi hezky dej, ale (alespon v mem vydani) bylo hodne chyb v uvozovkach. To me trochu zarazilo. Strasne se tesim na treti dil.

01.02.2017