knihoholka_kl knihoholka_kl komentáře u knih

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Tohle bylo něco úplně jiného než Srdcerváči nebo než jakákoli jiná kniha, co jsem poslední dobou četla. Nemůžu říct, jestli lepší nebo horší ale je to jiný. A to v dobrém smyslu slova
Tori najednou vypadala jako úplně jiný člověk, když jsem měla tu možnost číst knihu z jejího pohledu. Už jen styl, kterým byla kniha napsaná, poukazovala na to, jak se Tori opravdu cítí A nemůžu říct, že jsem chápala, proč většinu věcí dělala, nedělala nebo proč je dělala, na to jsem až moc odlišné ale bylo skvělé číst knihu z pohledu někoho jako je ona. Takových knih existuje podle mého moc málo
Líbilo se mi, jak se tam opět řešily vážnější problémy at už byly v rodině, mezi kamarády, nebo problém o sám sobě.
A ted už konec o Tori a chtěla bych tu něco říct o Michaelovi.Michaela mám ráda. OpravduTo, jaký je jeho tajný koníček, jak se mu povedlo ho před většinou lidí skrývat, jak dokázal být optimistický nehledě na to, čím si procházel, jak si nevybíjel vztek na lidech, jak se choval k Tori... Michael je skvělý. Opravdu skvělý
A sice první polovina knihy se mi četla hůř než druhá (možná to bylo jen mnou), a v první půlce mi přišlo, že se toho moc nedělo (zase to je možná jen mnou), ale druhá půlka i konec stál za to
A ted jen k tomu konci kdo četl ten ví já si opravu myslela, že vztah dvou postav byl jen kamarádský, a pak přišla ta scéna na střeše školy a já byla: Ou. Ouuu. OUUU. Tak takhle to je...
Moc moc děkuju @humbook @humbook_blogeri za možnost si knihu přečíst

Citátové okénko:
Štěstí je cena hluboké myšlenky.
To cituješ koho?
Sebe, mrkne na mě.

Nic se nezmění, dokud se sama nerozhodneš, že o změnu stojíš.

31.08.2023 4 z 5