klarka.aiya klarka.aiya komentáře u knih

Maitreya Buddha Sútra aneb Prázdnota... Matka Dědiců Nesmrtelnosti Maitreya Buddha Sútra aneb Prázdnota... Matka Dědiců Nesmrtelnosti Lumír Láska

Kniha Maitreya Buddha Sútra aneb PRÁZDNOTA...matka dědiců nesmrtelnosti napsaná Lumírem Láskou mi po přečtení změnila celý život, respektive můj pohled na něj, jeho vnímání, otevřela mé srdce dokořán a co hlavně - otevřela pro mne do té doby nevídanou dimenzi sebelásky, svobody, soucitu a odpuštění, jaké jsem do té doby nedokázala ani pojmenovat.
Přečtením Sútry se mi otevřela možnost začít milovat sebe sama, pochopit sebe, pochopit své rodiče, předky, ty, které nazýváme nepřáteli i ty, které nazýváme přáteli.
V jedné knize je uvedeno vše, co může pozorného čtenáře prací s informacemi v ní dovést k absolutnímu probuzení, probuzení ze spánku, k osvícení, k ukončení koloběhu zrození a smrti.
V mém životě se objevila Maitreya Buddha Sútra jako hvězda, která mi navždy změnila pohled na svět, díky které cítím, že žiji, díky které si mohu užívat každý čas a přitom zůstávat v srdci, chápat, odpouštět a už se nebrodit ve tmě, která mi svírala žaludek.
Díky laskavým slovům Buddhy, díky jeho soucitu, dokážu rozeznat světlo a uvědomila jsem si plnou zodpovědnost za každý svůj čin a za svůj život, který je nyní plně v mých rukách. Děkuji a nikdy děkovat nepřestanu.

20.07.2023 5 z 5