Katellinka Katellinka komentáře u knih

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Narazila jsem na autorku náhodou a zatím jsem četla pouze tuhle knihu, ale můžu ji všemi deseti doporučit.

Tahle kniha ovšem není pro každého, ale kdo má rád zvrácenosti tak se v tom najde. Věta ,,Omluvy a prosby patří do postele." hovoří za vše. <3

Podle mě se sice příběh mohl trochu více rozvést. Kniha za mě mohla mít více stránek, ale i tak jsem nadšená a přečetla jsem to za jeden den.

Taky doufám, že bude více rozebraný Kardes v dalším díle. Je tam ještě dost prostoru pro vysvětlení určitých věcí, ale miluji ho. Zbožňuji jeho zvrácenou stránku.

13.02.2024 5 z 5

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Když jsem četla recenze, tak se mi do téhle knížky vůbec nechtělo. Nakonec jsem byla ráda, že jsem na ně nedala.

Konečně hlavní hrdinka, která není neviditelná šprtka, ale holka která si chce užívat život. Je na střední škole a s přáteli chodí na akce. Kdo to v jejím věku nedělal taky?

A pak se náhodou v jejím světě objeví ON! Nesnáší ho, ale zároveň jeho aura špatného chlapce ji přitahuje. Zároveň si myslím, že tak špatný nebude.

(Spoiler)
Dobrá konec byl trochu zvláštní asi bych jí po jejím výstupu dala facku než polibek. Jsem však ochotná tuhle drobnou chybu odpustit.

Těším se na druhý díl a tuhle knihu doporučuji. Zároveň však chápu, že tohle sprosté chování v knize není pro každého.

30.01.2024 5 z 5