KarelStorm KarelStorm komentáře u knih

Bible egoistů Bible egoistů Josef Kirschner

DOPORUČUJI !!!!!! A proč? Koupil jsem si její první vydání, před 17ti lety. V té době jsem byl bez peněz, na krku manželku a tříletého syna. Prostě průser... Poté, co jsem začal důsledně uplatňovat a praktikovat BIBLI EGOISTŮ v praxi, se začali dít neuvěřitelné věci... Já, vyučený automechanik, jsem se stal úspěšným obchodním zástupcem, poté vedoucím obchodních zástupců v ČR a poté vedoucím obchodních zástupců pro střední Evropu. V této pozici (práce min. 14 hod denně) jsem dle bible Egoistů usoudil, že už mám dostatek vědomostí a zkušeností na to, rozjet vlastní firmu. (Trvalo to celkem cca 5 let). Nyní, (prosinec 2016) jsem majitelem firmy s čistým ziskem cca 4.000.000 Kč ročně. (A nepodnikám v oboru, ve kterém jsem pracoval). Bibli Egoistů vděčím za svůj sice tvrdý, hektický ale jinak krásný a svobodný život. Pořád mám stejnou, úžasnou manželku, jako před 22 lety, mému synovi bude nyní 21let, studuje soukromou vysokou školu a je členem MENSA ČR. Takže: důrazně doporučuji, pokud nechcete na sobě tvrdě pracovat, bojíte se neúspěchu a máte představu, že principy popsané v této knížce Vám změní život bez tvrdé práce a Vašeho 100% nasazení, TAK JI OPRAVDU N E K U P U J T E !!!!!
BUDOU TO VYHOZENÉ PENÍZE.

30.11.2016