Kájula Kájula komentáře u knih

Krkavčí brána Krkavčí brána Anthony Horowitz

Skvělá série..četla sjem všechny knihy a musím říct že každá byla úžasná svým vlastním způsobem. Každá mě zaujala a musím říct že jsem se do příběhu chvílemi tak začetla že jsem jím doslova žila. Vracela jsem se ze školy a v hlavě jsem měla jedinou myšlenku..Co se právě děje v mém příběhu? Myslela jsem na něj neustále. Je to velmi napínavý děj a musím jedině doporučit. Miluju fantasy a tak mě knihy neprosto vtáhly. Jen ten konec..poslední díl..byla jsem zmatená a nemohla jsem uvěřit že to mohlo skončit zrovna takhle...bylo mi to velmi líto a nemohla jsem tomu uvěřit. Jinak velmi originální pojetí postav i propracování děje.. spisovatele jsem si už všimla u pár knih předtím, které jsem od něj četla, ale myslím že tahle série se mu povedla nejvíc.

07.10.2011 5 z 5

Volný pád do podzemí Volný pád do podzemí Roderick Gordon

Četla jsem...je to úžasná kniha od které jsem se nemohla odtrhnout..:) 1díl byl takový ze začátku i nudný ale pak se to rozjelo..a já se nemohla odtrhnout ..je to napínavé..chytlavé..a prostě úžasná série...už se nemůžu dočkat až se mi dostane do rukou 4.díl..:))

07.10.2011