jozef3820 jozef3820 komentáře u knih

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Mal som velke ocakavania a nakoniec obrovske sklamanie. Pre mna bola Trhlina perfektna, Strach bol famozny, naozaj som sa bal, ale toto?? Tak ako tu uz niekto napisal, 3/4 knihy psychologicky rozbor hlavnej postavy, dej skoro na nule, skoro celu knihu sedi alebo sa plazi po plosine. Uz v polovici knihy som vedel v com je zapletka a stale som cakal nejaky zahadny zvrat, nejaky paranormalny jav, nejaky des. Lenze najvacsi des to bolo konecne docitat. Do poslednej stranky som veril, ze sa to zvrtne, ze na videu nieco objavi, nieco zahadne a strasidelne ... a nic. Mal som tu smolu (stastie), ze som cital ako prvu Trhlinu, potom Strach a bol som uneseny spickovym hororom a gradáciou pribehu. Potom prisla na rad Tma, a tu som ledva docital, skoro cela kniha bol monolog nevidiaceho samého so sebou. Veril som, ze Priepast bude opat navrat na vrchol, ale zial bola to uplna tragedia.
Suverenne najslabsi zo stvorky hororov. Ale Kariku mam rad, dam mu este sancu a ked bude dalsia kniha tak dufam, ze opat zazijem originalny karikovsky strach.

25.10.2018