Jirak87 Jirak87 komentáře u knih

Deprese a stres Deprese a stres Erik Herman

Popravdě lituji, že jsem to nekoupila přes internet, i s poštovným by to vyšlo levněji.
Přestože jde o velmi starou knihu - velmi mi pomohla. Shodou okolností jsem si na ni vzpomněli a chtěla si ji pročíst znovu - ale nenašla - takže asi nakonec opravdu koupím přes internet. Připomněl mi to tenhle vtipný článek https://vsestihnu.cz/media/10-tipu-jak-se-stat-depresakem
Je to v podstatě to stejné, jen shrnuté úplně opačně...

07.01.2020

Plemena psů Plemena psů Martin Říha

Celkem dobré shrnutí, historie celkem stručně, ač to bývá nejzajímavější... Ale celkově je prostě na to kvantum plemen 300 stránek celkem málo. Osobně hledám něco na netu, abych se sebevzdělával, jen nemohu na nic-moc narazit, jen alá wiki s plkama, zatím jsem narazil jen na použitelné info plemen psů na http://psiusmev.cz/plemena
Nevíte ještě o něčem jiném, popř. obsáhlejší kvalitní knihu?

22.02.2018

Americký stafordšírský teriér - jaký skutečně je... jaký má být! Americký stafordšírský teriér - jaký skutečně je... jaký má být! Simone Beckmann

Dobrý den!
Knížku doporučuji, nejde jen o basic, ale celkově Vás to pohltí a plno užitečného infa, i když trochu zastaralého :- ) jinak basic a jiné obecně o psech čerpám tady http://psiusmev.cz/media/americky-stafordsirsky-terier-vycvik-a-vychova snad Vám to také pomůže.

11.07.2016

Výroky slavných o psech Výroky slavných o psech Milly Brown

Dobrý den,

pro inspiraci, co můžete očekávat se můžete podívat například zde: http://psiusmev.cz/media/nejlepsi-citaty-o-psech

Kniha stojí za to !!! .)

11.03.2016