JelizaRose JelizaRose komentáře u knih

Když ještě žili lidé Když ještě žili lidé Clifford D. Simak

Ano souhlasím, nejlepší sci-fi román, který jsem kdy četla a číst budu! Tahle legenda, kterou si psi vyprávějí u večerních ohňů, když vane severák, je prostě skvost.

07.02.2012 5 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Tenhle příběh jsem četla už před pár lety a líbil se mi. Jenže jsem knížku půjčila jedné známé a ta mi to všechno objasnila...většina věcí z té doby co Petra popisovala, nebyla tak docela pravda a nakonec jsem zjistila, že tahle hodná modelka, si jich přece jen pár přikrášlila, tím mě jako člověk hodně zklamala. Od té doby jí nějak nemůžu ani cítit, knihu i Petru Němcovou.

07.02.2012 2 z 5

Ďáblova bible Ďáblova bible Richard Dübell

Přesně jako autorka předchozího příspěvku, tak i mě zajímá téma Codex gigas. Láska Cypriána a Agnes mě dojmula. Černí mniši se mi ale pletli, no v těch kutnách jsou stejně všichni stejní. Měla jsem radost z doslovu, takový by měl být u všech knížek - popsání co je a není pravda, kdo existoval a kdo ne, prostě jak se věci mají a jak ne.

06.02.2012 3 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Opravdu šílená kniha, která nemá nic společného s tím nepřekonatelným Sexem v televizní podobě! Nikdy jsem si neříkala, že film - seriál může být lepší než kniha. Tady to ale platí na sto procent.

17.08.2011 odpad!

Paměť mojí babičce Paměť mojí babičce Petra Hůlová

Nejdřív jsem byla opravdu zmatená a nevěla o co jde....když jsem se po docela dlouhé době konečně vyznala, byla jsem mile překvapená! Úžasná knížka, kterou jsem si nedávno dokonce koupila a chystám se jí znovu přečíst :o) Já tedy rozhodně nadšená byla.

17.08.2011 5 z 5