jannajka jannajka komentáře u knih

Finské slovo láska Finské slovo láska Libor Konopka

Nádherný příběh se smutným koncem..kdo nečetl nebo nedočetl do konce, o hodně přišel. Nejslabší knížečka, kterou jsem kdy četla, ale myslím na ní dodnes..

14.09.2017

Život v divočině - africké dobrodružství Život v divočině - africké dobrodružství Tony Fitzjohn

Úžasná kniha, strhující, právě dočítám a nemůžu se pomalu odtrhnout, ale zároveň nechci být na konci!!! Musím si jí přečíst i v originále, to bude určitě ještě lepší.

19.07.2016 5 z 5

Finské slovo láska Finské slovo láska Libor Konopka

Úžasná kniha na jedno odpoledne...kniha o obětavosti a velké odvaze..ton,kterým byla psaná mi velmi vyhovoval..Jaakovu velkou lásku k Seije jsem pochopila,az na konci...celou dobu to vypadá,ze se chtěl Jakko vyhnout narukování a čtenář si mohl klást otázku,proč sebou bral Seiju,když není ani schopen ji vyjevit city...pak jsem vše pochopila a při čtení seznamu na zadní straně přebalu jsem byla hodně dojata..

24.05.2014

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

Přečetla jsem a budu o knize ještě dlouho přemýšlet, vstřebávat ji..opravdu zvláštní..fantasy nečtu, jen jsem zkoušela jiný žánr, ale asi si zase nějakou fantasy přečtu. Zklamal mě konec, nepochopila jsem ho..vlastně jsem z knihy nepochopila skoro nic a čekala jsem ke konci vysvětlení..je tu hodně komentářů, ale pochybuji, že by mi někdo z hodnotících vysvětlil o co šlo. Ale jinak mě děj bavil, pořád jsem čekala takový ten wow! moment "tak o tohle tu jde", ale nedostavil se..přesto nebo právě proto bych si ráda přečetla pokračování a knihu jsem si koupila, abych ji měla v knihovně, obálka je totiž nádherná a v průběhu čtení, když jsem potřebovala chvíli přemýšlet, jsem si ji mockrát prohlížela.

04.01.2022