Janko500 Janko500 komentáře u knih

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Souhlasím s Markétou, kniha byla zajímavá a mohla být delší. V některých kapitolách jsem byl v úžasu, co se všechno událo v koncentračních táborech.

Kapka vody Kapka vody Josef Věromír Pleva

Tahle knížečka se mi vryla do paměti i srdce.

06.08.2020 5 z 5

11. Letecká základna a její předchůdci 11. Letecká základna a její předchůdci Stanislav Vystavěl

Tohle je třešnička na dortu historie příslušného tématu. Plný počet hvězd.

11. stíhací invazní 11. stíhací invazní Stanislav Vystavěl

Autora jsem si oblíbil, protože mi krátí nudné chvíle.

06.08.2020

Říkali mu Korea (Podruhé): O lidech a letadlech z letiště Žatec v období 1946 až 1994 Říkali mu Korea (Podruhé): O lidech a letadlech z letiště Žatec v období 1946 až 1994 Stanislav Vystavěl

To snad nemá konce, stále nové zajímavé prostředí a události.

06.08.2020 5 z 5

Králové vzduchu a jejich pokračovatelé Králové vzduchu a jejich pokračovatelé Stanislav Vystavěl

Předchozí kniha "Říkali mu Korea", kterou četl byla o něčem jiném a proto jsem byl trochu zklamán, ale byla to moje volba bez předchozího zkoumání.

06.08.2020 4 z 5

Říkali mu Korea Říkali mu Korea Stanislav Vystavěl

Příznivci vojenského letectví si příjdou na své. Čtivé, uklidňující a na chvíli vás to vzáhne do jiné doby.

06.08.2020 5 z 5

SS-1: Heinrich Himmler - nepravděpodobná smrt SS-1: Heinrich Himmler - nepravděpodobná smrt Hugh Thomas

Samé možná!!!! Knížka je profi práce, ale konspirace jako těsto.

06.08.2020

Tito: Životopis otce Jugoslávie Tito: Životopis otce Jugoslávie Jasper Ridley

Tahle kniha je už jiné kafe. Dost mi to dalo.

Svobodní zednáři Svobodní zednáři Jasper Ridley

Trochu zklamán, protože autor od sebe měl oddělit pravdu od mýtu a přitom jsem narážel na hodně nejasnosti bez odpovědi.

06.08.2020 3 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Asi jsem se nechal unést. Jeho matku bych pověsil. Pana Pelzera obdivuji.

Derviš a dáma Derviš a dáma Yakup Kadri Karaosmanoğlu

Škoda, že jsem to nesehnal v češtině, ale bylo to tak dobrý, že tahle malá bariéra nebyla překážkou k prožitku. Raději nebudu prozrazovat nic z děje, ale všem doporučuji.

06.08.2020 4 z 5