Janka28 Janka28 komentáře u knih

Ti otravní králíci Ti otravní králíci Ciara Flood

Knihu sme dostali ako darček a testovala som ju na dvojročnej dcére: príbeh aj detaelné obrázky dcéru veľmi bavia, ale zameriava sa zatiaľ len na jednotlivosti (čo má medveď v domčeku, prečo králici potrebovali med, pomôct so sekaním dreva a pod.). Rozhodne sa k nej budeme vracať, takže i milé poučenie určite časom pochopí.

19.02.2015 5 z 5

Princezny: Pěkně prosím Princezny: Pěkně prosím Walt Disney

Etiketa (stolovanie, kúzelné slovíčka, nevystatovanie sa, ospravedlnenie sa, ako sa správať na návšteve) pre malé princezny v disneyovskom štýle. Neurazí,...

12.02.2015 4 z 5

V lese V lese Christine Henkel

Krásna kniha s detaelne vykreslenými zvieratkami v rôznych situáciách a ročných obdobiach. Každá dvojstrana obsahuje úzku lištu s vybranými zvieratami a rastlinami, ktoré sa nachádzajú na veľkom obrázku. Dcéra knihu dostala k prvým narodeninám a stále sa k nej vracia, zaujímajú ju ďalšie podrobnosti a súvislosti.

31.01.2015 5 z 5

O klíči O klíči Pavel Čech

malý formát je vhodný do ruky aj najmenším deťom. Dcéru knižka ilustráciami i jednoduchým, ale poetickým textom zaujala už v 18 mesiacoch, a od tej doby ju spolu pravidelne čítame a vytvorila si tak základ pre ďalšie knižné dobrodružstvá

07.01.2015 5 z 5