V lese

V lese https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108120/v-lese-108120.jpg 5 14 3

Velké hledací leporelo. Poznáváme svět hrou doma i ve školce! Tentokrát se zvědavé děti dozvědí mnoho o lese. A také zjistí, že některá zvířátka mohou potkat na louce, na poli i v lese.Kam se schoval ježek? Jaká zvířata žijí pod zemí a čím se živí? Co dělá veverka v zimě? V lese je toho tolik k pozorování! Knížka je výzvou k dalšímu hledání.... celý text

Příroda, zvířata Pro nejmenší
Vydáno: , Albatros (ČR)

Mein erstes Wimmelbuch - Im Wald , 2010

marti7729
26.05.2021 5 z 5

Skvělá kniha pro nejmenší. Dcerka 1,5r dost opakuje. Díky knížce v lese umí hromadu nových slov. Doteď znala jen klasické denní činnosti a zvířátka že statku a ted umí pojmenovat i ty lesní. Furt ji bere do ruku a prohlížím si a musi říkat a hledat kde co je. Krásné ilustrace jako bonus.

FMMMM
02.10.2015 5 z 5

Nádherně ilustrovaná kniha. Po přečtení doporučuji vyrazit do lesa, třeba i s knihou a vše ukázat v originále :-)

Janka28
31.01.2015 5 z 5

Krásna kniha s detaelne vykreslenými zvieratkami v rôznych situáciách a ročných obdobiach. Každá dvojstrana obsahuje úzku lištu s vybranými zvieratami a rastlinami, ktoré sa nachádzajú na veľkom obrázku. Dcéra knihu dostala k prvým narodeninám a stále sa k nej vracia, zaujímajú ju ďalšie podrobnosti a súvislosti.

Christine Henkel
německá, 1964
2012  99%V lese
2011  97%Pole a louka - Objevuj přírodu
2019  85%Kdopak to tu běžel?
2003  100%Zvířátka na zahradě
2018  85%Potok a rybník