Janer23 Janer23 komentáře u knih

Bezceler Bezceler Erik Decimus

Kniha Bezceler mě velice mile překvapila svým pestrým obsahem. Autor se ve svém díle (mimo jiné) věnuje lásce i nenávisti a dokáže je podat velmi zajímavým způsobem. Povídky jsou poutavé, postavy jsou dobře vykreslené a čtenář se s nimi snadno identifikuje. Celkově je tato kniha skvěle napsaná a určitě si zaslouží pozornost čtenářů, kteří hledají kvalitní literární zážitek. Ráda bych zmínila, že kniha obsahuje překrásné, specifické a nezaměnitelné autorovy ilustrace, které dokáží ještě více podtrhnout atmosféru jednotlivých povídek a pomáhají čtenáři lépe si představit prostředí a postavy. Ilustrace jsou detailní a barevně pestré, což knize dodává na vizuální atraktivitě. Celkově je kombinace poutavých povídek a kvalitních ilustrací skvělým způsobem, jak si užít literární zážitek naplno. Jsem ráda, že tato kniha je v mé knihovně (čestné místo) a rozhodně doporučuji všem, kdo ocení skvěle napsané povídky doplněné krásnými ilustracemi a básněmi, které přispívají k celkovému dojmu z knihy.

27.02.2024 5 z 5