Jancas.s Jancas.s komentáře u knih

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Je to prostě oddechovka a čtení na jeden zátah :) hrdinka zase takový trochu slon v porcelánu řešíc patálie s mužským plemenem.

10.01.2018 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Okamžitě po pár stránkách, co stránkách, po pár větách, srdcovka! Když smrt vypráví příběh - bude to znít absurdně, ale velmi lidské a laskavé, i smutné. Skvělé.

04.01.2018 5 z 5

Pohřeb Pohřeb Neil Cross

Pořád jsem čekala, že to praskne nebo že se objeví duch té holky a ono nic :) takže čtu, čtu a zvonec, pohádky je konec. A celkem se divím ještě, že mu ten pokus o likvidaci Boba prošel.

09.12.2017 3 z 5

Setkání s tajemnem Setkání s tajemnem Arnošt Vašíček

Perfektní, měla jsem z některých příběhů husí kůži a v noci se bála vylézt z pokoje :)

30.11.2017 5 z 5

Zpocená záda Zpocená záda Sára Saudková

Horko těžko se knížkou prokousavam, něco knize chybí - asi nějaký spád, zajímavější obsah, je to unylé. Chvílema snaha popsat děj reálně, bez příkras, vulgárně, pak zas chvíli ženský styl, zbytečně detaily a popisy, myšlenkama utíkám během čtení jinde. Dočtu, protože nerada knížky vzdávám, ale za mě never more.
EDIT: po dočtení zvyšuju o hvězdu, chytlo to nakonec lepší spád - chlast, ženské, lži, práce...a happyend?

29.11.2017 2 z 5